• info@atafiz.com

Hakkımızda

Atafiz Hakkında

Sağlık hizmetlerinde dünya standartlarını sunmayı amaçlayan Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul Ataşehir’de uzun yıllardır sağlık hizmeti veren bir kurumdur. 2006 yılında Ataşehir’de kurulmuş olan Tıp Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikolojik Danışmanlık, Beslenme ve Diyetetik bölümleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca hastalarımıza daha geniş imkanlarla sağlık hizmeti sunabilmek için kurumumuza yeni branşlar ekleme çalışmalarımız devam etmektedir.Tıp Merkezimiz Uzman Doktor, Fizyoterapist, hemşire, yardımcı hizmetli, idari ve destek hizmetler personeli ile hizmet sunmaktadır.2006 yılında kurulmuş merkezimiz ; aqua terapi ile fizyoterapiyi birleştirip özel bir konsept oluşturmuştur. Bu alanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Hedefimiz, Atafiz kapısından giren her hastayı sağlıklı ve gülen yüzlerle uğurlayabilmektir.

,

Bu konuda yurt içinde ve yurt dışında eğitimlerini tamamlamış mesleklerinde ünlerini hak etmiş uzman kadromuz, bilgi ve tecrübelerini güleryüzle pekiştirip, hastalarımıza en etkin tedaviyi uygulayabilmenin haklı gururunu taşımaktadır. Ekibimize en son teknoloji ile donanmış alet ve teknik donanımlarımız destek vermektedir. Koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesini amaç edinmiş hastanemiz, enerji kesintisi riskini tamamen ortadan kaldıran kesintisiz güç kaynağımız ve birçok teknolojik altyapıyla çağdaş hastane şartlarını rahatlıkla karşılayan fiziksel ortamıyla kaliteyi hedef alarak hastaların hizmetine sunmaktadır. Teknolojik altyapılı binamızla, uzman doktor kadromuzla, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarımızla amacımız; İstanbul’da ve Türkiye’de en iyi hizmeti sunmaktır.

Sorularınız İçin Hemen İletişime Geçin

0530 927 15 20

Misyonumuz

Tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeksizin; koruyucu, hasta memnuniyetine önem veren, güleryüzlü, sabırlı ve dinamik kadromuzla hizmetimizi dünya standartlarında sunmak.

Vizyonumuz

Bilimsellik, yüksek teknoloji ve etik olmak temel ilkeleriyle yola çıkan, saygın ve referans alınan bir kurum olmak. Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak ve sağlık alanında standartlarını her geçen gün daha da yukarıya çeken bir Türk markası olmak.